logo

Zavolajte nám: +421 254 650 484

O nás

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002, kedy vznikla spoločnosť s ručením obmedzeným, no už v roku 2006 došlo k transformácii na akciovú spoločnosť.

Dlhoročné sídlo v hlavnom meste Bratislave sa v súvislosti s rozširovaním našich aktivít v roku 2009 presunulo do Jakubova pri Malackách. Tu sa vo vlastnom areáli okrem administratívnych priestorov nachádzajú aj naše výrobné priestory a skladové priestory pre veľkoobchod s hygienickým materiálom a čistiacimi prostriedkami.

Vďaka sieti regionálneho zastúpenia po celom Slovensku, sme vždy blízko k zákazníkovi. Hlavné regionálne centrá máme v mestách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Žilina, Poprad, Prešov, Košice a Banská Bystrica.

Máme ambíciu sa stále zlepšovať.

Aj preto sme v roku 2017 úspešne absolvovali certifikačný audit systému manažérstva kvality ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 na predmet činnosti „Technická správa budov, upratovacie služby a služby podateľne/recepcie“.

Nakoľko sme mladá firma, dynamicky sa rozvíjajúca sa na trhu, spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Vieme sa prispôsobiť jeho požiadavkám či už pri výrobnom procese, alebo pri poskytovaní našich služieb. Ich pravidelná a priebežná kontrola prebieha na viacerých úrovniach. Väčšinu služieb zabezpečujeme prostredníctvom vlastných zamestnancov, ktorí sú odborne spôsobilí, bezúhonní a pravidelne školení. Aktuálne zamestnávame do 200 ľudí.

Dlhodobo spolupracujeme s mnohými spokojnými zákazníkmi a naše služby využívajú rôzne administratívne budovy, obchodné centrá, výrobné závody či zdravotné strediská a mnoho ďalších.

Všetky nami používané technológie a postupy práce sú založené na spĺňaní hygienických požiadaviek a nariadení v súlade s certifikátmi hlavného hygienika SR. Pri vykonávaní prác používame najmodernejšiu techniku ako aj osvedčené postupy čistenia.

Súčasťou našej Eco filozofie je klásť mimoriadny dôraz na ochranu životného prostredia.

Aj preto sa našim kľúčovým produktom stal ekologický koncentrát MPCD (Molecular Chain Disintegrator) vďaka ktorému sme pri poskytovaní čistiacich prác ešte viac šetrní k našej planéte. Zachovať alebo zlepšiť kvalitu životného prostredia v každodennom pracovnom procese nie je vždy jednoduché, ale vplyv priemyselnej činnosti človeka na jednotlivé zložky životného prostredia môžeme spoločne korigovať aj vďaka prípravku MPCD.