logo

Non stop dispečing: +421 918 080 080

Zavolajte nám: +421 254 650 484

Predaj čistiacich a hygienických prostriedkov

Predaj čistiacich a hygienických prostriedkov

Náš široký sortiment výrobkov ponúka optimálne riešenie pre čistenie akýchkoľvek priestorov. Klientom ponúkame čistiace prostriedky viacerých renomovaných značiek, hygienický materiál vo vysokej kvalite, upratovacie a čistiace pomôcky, široký výber zásobníkov na hygienu, elektronické osviežovače vzduchu, čistiacu techniku. Okrem stáleho sortimentu zabezpečujeme aj zásobovanie klienta podľa jeho špecifických požiadaviek.

Spolupráca priamo so zahraničnými a slovenskými výrobcami zaručuje vysoký štandart kvality výrobkov a výhodnú cenu pre koncového klienta. V súlade so stúpajúcim záujmom klientov o ekologické produkty ponúkame inovované produkty splňujúce kritéria ekologických noriem EU, ktoré ponúkajú vysokú účinnosť s ohľadom na životné prostredie za primeranú cenu.

PREDAJŇA DROGÉRIE A SPOTREBNÉHO TOVARU

V areáli spoločnosti SAWBAC Slovensko, a.s. sme otvorili predajňu drogérie a spotrebného tovaru, kde vychádzame zákazníkom v ústrety našou cenovou politikou „všetci sme si rovní“. Zákazníci aj pri kusovom odbere majú zaručený nákup za veľkoobchodné ceny. Školení predavači poskytnú komplexný servis pri výbere správneho prostriedku na dosiahnutie vysokej účinnosti čistenia v požadovanej oblasti.

Otváracia doba od 9,00 hod – 17,00 hod.

V prípade nutnosti vieme obslúžiť zákazníkov aj mimo otváracích hodín.

Sortiment / výrobky značiek:

V prípade záujmu nás kontaktujte

radi vám zodpovieme na Vaše otázky a dotazy. Prípadne vypracujeme cenovú ponuku.

Kontakt

Ponuka služieb